נוסה ונבחן, הפורום של לנדמרק

This is the post excerpt.

מודעות פרסומת

מציאת התשובה
"היה לי קשה לשלוט בזמני הפרטי"

מגזין פסיכולוגי
מישל כבש, נובמבר 2007
במהלך השנים האחרונות, הפכתי דחין הגרוע בעולם. הייתי להעניש את עצמי על עצלותו, ונשבע להתחיל מטלות מחר, אבל התקשיתי למצוא את המוטיבציה. בתור סופר בלתי תלוי צורך למלא את לוח זמני העבודה שלי, זה לא היה דרך טובה לחיות את החיים שלי. לכן, כאשר גיסו שלי הזכיר כמובן שהוא לקח כדי לעזור לו להתקדם בקריירה שלו, החלטתי לנסות את זה, וחתם עד הפורום של לנדמרק.

הקורס בן שלושה ימים רץ 9 AM ל 10, עם ערב נוסף כעבור יומיים, מתפרק הפעלות שלוש עד ארבע שעות עם שיעורי הבית בהפסקות ….

התוכן והשיטות היו בלתי צפויים. אני הייתי שם כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלי, לא ניתן לערער על חוויות אישיות, זוגיות העבר שלי. בתחילה הרגשתי עמיד, אבל בהדרגה התחלתי להבין את התיאוריה כי חוויות העבר מעצבות את ההתנהגות שלנו, [כי] כדי להשתחרר מן ההרגלים וכתוצאה מכך אנחנו צריכים להישבר עם חוויות אלה.

לכאורה דברים קטנים, כגון מדידת זמן, היו חיוניים, וחשיבות הוצבה על שמירה על היושרה והעשייה 'מה שאתה אומר שאתה הולך לעשות על ידי כשאתה אומר שאתה הולך לעשות את זה, "הוכחת לב כי על הפרטים הקטנים הוא בסיס מטפל חששות גדולים. עודדו אותנו לקחת אחריות לנקות בעיות במערכות יחסים, לא משנה כמה טריוויאלי. הבנתי עד כמה קשה הייתי מוצא אותו לשלוט בזמני הפנוי.

לנדמרק לימדו אותנו את ההבחנה בין מה שקורה בפועל, וכיצד אנו רואים את זה. בעמדנו שדעות האירועים שלנו הן סובייקטיביים, אנו מתמודדים עם אותם בצורה יעילה יותר. הקורס מבוסס על עקרונות מגוון של תיאוריות פילוסופיות, ופסיכולוגיה מוטיבציה. המפגשים מעורבים 'שיחות' שבמהלכו סופי אימן מתנדבים מול הקבוצה ….

יש לי עכשיו הלך על מנת להשלים את הקורס המתקדם המתמקד בעיקר על עבודת צוות, ואני בהחלט יהיה שנרשם השלב השלישי ואחרון – לוקח על עצמו פרויקט ומכניס את כל מה שלמדתי לפועל.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s