מה קורה עם אמצעי התקשורת והפורום של לנדמרק?

מה העניין עם ההיסטוריה של הפורום של לנדמרק?

אף על פי שישנם דיווחים שונים על הפורום של לנדמרק ומאיפה החינוך מגיע, מתי הוא התחיל ומי הקים את החברה, זוהי עובדה שראשיתה של החברה בשנת 1991 והוקמה על ידי קבוצת עובדים שבמקור עבדו בדרך אחת או אחרת עבור וורנר ארהרד. זוהי גם עובדה מתועדת שוורנר ארהרד, הדמות השנויה במחלוקת של שלנו ה-60, מכר את החברה תוך פרסומים שליליים ועבר אל מחוץ לארצות הברית.

לעיתים אנשים שואלים מי הוא וורנר ארהרד, מה היחס שלו לפורום של לנדמרק ועל המחלוקת שאופפת אותו. ישנה ביוגרפיה על וורנר ארהרד שנכתבה על ידי דר' ג'יין סלףשמתייחסת לשאלות אלו בהרחבה. כמו כן ישנו סרט דוקומנטארי ודי.וי.די "טרנספורמציה: החיים והמורשת של וורנר ארהרד" שנכתב ובוים על ידי זוכה פרס אמי מפיק/במאי רובין סימון.

הפורום של לנדמרק אינו ארגון ללא מטרות רווח ואינו חברה ציבורית. ככזו, החברה אינה מחויבת לתת הסבר לציבור על ההיסטוריה שלה; למרות זאת הם מספקים תאור מקיף על איך ומתי החברה הוקמה בחלק של ההיסטוריה של החברה באתר שלהם. נראה שהחברה התפתחה במשך הזמן והיא בבעלות נאמנות שפועלת למען העובדים שלה. החברה מדווחת לוועד מנהל נבחר.

 

מה אומרים אנשים אחרים?

האינטרנט מלא במאמרים שהמטרה העיקרית שלהם נראה לעשות מניפולציה להיסטוריה של החברה וליצור מחלוקת. מאמרים אלו מנסים להנציח אי דיוקים כמו הטענה שלוורנר ארהרד עדיין יש בעלות על חלק מהחברה, או שלחברה יש איזשהו קשר לסיינטולוגיה. אלו וסיפורים אחרים הנמצאים בחוץ מעוצבים רק כדי ליצור מחלוקת, דווחו בוודאות כלא נכונים על ידי עיתונים ראשיים רבים.

האמת על השמועה פולחן

האמת על השמועה פולחן(pdf)

%d בלוגרים אהבו את זה: