מה הקטע עם הפורום של לנדמרק?

נכתב על ידי: קרול קולנדה, Ph.D., דר' ג'ודית רנולדס ואנקה רואיג', MD.


http://www.WhatIsLandmarkForum.co.il

שיתפנו פעולה ביצירת אתר זה כדי להתייחס לשאלות והערות שהופנו לכל אחת מאיתנו על לנדמרק אדיוקיישן ועל הקורסים של לנדמרק כולל הפורום של לנדמרק.

כנשות מקצוע שהוכשרו באופן נרחב בפסיכולוגיה של האדם, אנחנו תמיד מעוניינות בתוכניות שמעוצבות להשפיע על היעילות ושביעות הרצון של אנשים מן החיים. מתוך המחשבה הזו, כל אחת מאיתנו, באופן עצמאי, השתתפה בפורום של לנדמרק עבור עצמה והערכנו את הפורום מנקודת מבט מקצועית כמו גם אישית.

השאלות והתשובות באתר זה נותנות מידע על לנדמרק אדיוקיישן, התוכניות והנהלים. משקפים את ההבחנות והמחקר המקצועי של כולנו יחד, בנוסף לניסיון ישיר וממצאים של אנשי מקצוע מן הדרגה הראשונה שהשתתפו בתוכניות של לנדמרק אדיוקיישן. השאלות והתשובות נכתבו מתוך גישה של הגיון פשוט כך שאפשר להבין אותן ללא כל הכשרה מיוחדת.

 

על מחברים אתר זה:

דר' קרול קולנדה הינה פסיכולוגית קלינית בדימוס. הייתה לה פרקטיקה פרטית במשך עשרים וחמש שנה. היא עבדה כיועצת ומאמנת לעסקים, מוסדות חינוך ועמותות רבים. יש לה תואר בוגר בפסיכולוגיה ממכללת סמיט ותואר דוקטורט בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת טקסס באוסטין.

דר' ג'ודית רנולדס הינה פסיכולוגית רשומה עם תואר בהצטיינות בפסיכולוגיה.  כיום יש לה פרקטיקה פרטית ויש לה ניסיון של מעל שמונה עשרה שנה בייעוץ הכולל עבודה של שש שנים בסביבה רב-לאומית בהונג קונג. היא יעצה כפסיכולוגית ארגונית למספר חברות בינלאומיות מרכזיות בנוסף לעבודה בבתי ספר, עמותות ומחלקות של הממשל הפדראלי.
דר' אנקה רואיג' עסקה מעל שלושים שנה בפרקטיקה כפסיכולוגית קלינית וכעת היא יצאה לגמלאות בהולנד. בפרקטיקה שלה היא התמחתה בעבודה עם ילדים ומשפחותיהם.

ד"ר דורון עמנואל , בכיר לשעבר במשרד הבריאות, עוסק, בין היתר בפסיכיאטריה כללית, פסיכיאטריה משפטית, פסיכיאטריה של תחום הפיגור השכלי, ופסיכוגריאטריה. מאז 1983 ד"ר עמנואל הינו חבר באגודה הישראלית לפסיכיאטריה, ומשנת 1990נמנה על מייסדיה של האגודה הפסיכיאטרית משפטית. ד"ר עמנואל מרצה מבוקש בתחומי התמחותו ומאמריו המקצועיים מפורסמים בכתבי עת מדעיים מובילים.

%d בלוגרים אהבו את זה: