מה הם מציעים?

מה מציעה לנדמרק אדיוקיישן?

לנדמרק אדיוקיישן מציעה כ-55 קורסים שונים, כאשר הקורס הראשוני הוא הפורום של לנדמרק. למרות שכל קורס שלם בפני עצמו, תכנית הלימודים הבסיסית, הנקראת "המסלול לחיים", היא תכנית לימודית בת 4 חלקים המעוצבת כך שהתכניות מבוססות ומעשירות אחת את השנייה. המסלול לחיים מכיל את ארבעת התכניות הבאות:
הפורום של לנדמרק

הפורום של לנדמרק מעוצב באופן מיוחד כדי להביא למפנים חיוביים וקבועים באיכות החיים שלך. מפנים אלו הם הגורמים הישירים לחופש ועוצמה חדשים ייחודיים: החופש להיות לגמרי בנוח לא משנה איפה אתה, עם מי אתה או מה הנסיבות; והעוצמה להיות הפעולה בצורה יעילה באותם תחומים שחשובים לך.
סמינר הפורום של לנדמרק בפעולה

תוכנית זו, הכלולה בשכר הלימוד של הפורום של לנדמרק, מעוצבת לאפשר לך לשלב את ההפשטות של הפורום של לנדמרק עמוק לתוך החיים שלך. הסמינר מתקיים במשך 10 מפגשים בערב, בדרך כלל בתקופה של שלושה חודשים. כל מפגש אורך שלוש שעות ומספק מסגרת של אימון ותמיכה בהמרת בעיות לאפשרויות ואפשרויות לפעולה.
הקורס המתקדם של לנדמרק

כמעט כל דבר שאנו יודעים טוען שחיים בעוצמה ניתנים מתוך בנייה מיומנת על יסודות העבר. הקורס המתקדם מבוסס על ההנחה שבדיוק ההפך הוא הנכון – שהמרכיב החשוב ביותר הקובע את ההצלחות שלנו, את מי שאנחנו, ואת איך אנחנו פועלים, איננו העבר אלא העתיד. הקורס המתקדם חושף את העוצמה האמיתית והאפשרויות הזמינות לכל אחד מאיתנו כבני אדם – עוצמה הנגזרת לא ממה שצפוי אלא ממה שאפשרי. הקורס הזה משאיר אתכם עם הטכנולוגיה שבאמצעותה תיצרו ותעצבו עתיד, שמקבל מידע מן העבר, אבל איננו מוגבל בשום צורה שהיא על ידי העבר. זה נותן איכות לגמרי שונה לחיים בהווה – החופש לחיות בעוצמה עכשיו.
תוכנית ביטוי עצמי ומנהיגות של לנדמרק

כל אחד מאיתנו הרגיש תחושה של אפשרות והשתוקק להביע אותה. אף על פי כן אנחנו נמנעים לעיתים, מודאגים שזה יהיה מוגבל על ידי נסיבות או מה אחרים יחשבו. תוכנית ביטוי עצמי ומנהיגות של לנדמרק מספקת את הידע לכונן מרחב שמזמין ומאפשר את הביטוי העצמי שלכם. תוכנית זו מציעה לכם הזדמנות להביע את עצמכם באופן מלא, לעשות הבדל ולהיות מנהיג. במשך הקורס הזה אתם תביעו את המחשבות ורעיונות שלכם בצורה אפקטיבית בדרך שמעוררת להערכה, שיתוף פעולה ושותפות של אחרים.

 

מה אומרים אנשים אחרים?

המשוב שכל אחת מאיתנו קיבלה על כל אחד מהקורסים האלו ועל "המסלול לחיים" בכללותו, הוא חיובי בצורה מוחצת.

אנשים רבים אומרים שכתוצאה מההשתתפות שלהם בקורסים של לנדמרק, חלו מפנים מיידיים ודרמתיים ביכולת שלהם לעשות פעולות אפקטיביות וללכת מעבר לגבולות הקיימים. התוצאות הן מרחיקות לכת, בדרך כלל נוגעות במגוון רחב של אזורים, כולל יחסים עם חברים, משפחה וחברים לעבודה; פרודוקטיביות אישית, קריירה; ותחושה כללית של הגשמה וסיפוק בחיים.

ישנם, כמובן, אנשים עבורם התכניות לא מתאימות. לפעמים אנשים נשאלו מספר פעמים האם יתכן שאפשר לעשות שטיפת מוח למישהו שמשתתף בתכנית של לנדמרק. התשובה פשוטה: לא רק שלנדמרק לא משתתף בכל דבר שאפילו מרחוק יכול להיחשב לשטיפת מוח, אבל התוכניות שלהם בברור מעוצבות עם כוונה הפוכה. אנשים נשארים חופשיים לחשוב עבור עצמם. טענות סוערות להיפוכו של דבר אינם בכל דרך מבוססות בעובדות או התנסות ישירה בתכנית.

ישנם הרבה דעות שהתפרסמו על לנדמרק אדיוקיישן, כולל אחת שנכתבה על ידי דר' ריימונד פאולר שבאותו זמן היה מנכ"ל התאחדות הפסיכולוגים האמריקאים. דר' פאולר, שאין לא שום קשר מקצועי או פיננסי לחברה, בחן את הקורס עבור עצמו, לא עבור התאחדות הפסיכולוגית האמריקאים, והיה מאוד בהיר בהערכה שלו: "על פי דעתי האישית, הפורום של לנדמרק איננו כת או כל דבר הדומה לכת, ואני לא רואה איך כל אדם שהוא הגיוני ואחראי יכול להגיד זאת".

לחברה הזו, לנדמרק אדיוקיישן, ישנם אנשי מקצוע מהרמה הבכירה שמשתתפים ולומדים את התוכניות שלהם. כשאתם מעיינים בדעות וממצאים שלהם, אנא שימו לב לתעודות שלהם – תמצאו שהמומחים עם דעות חיוביות על חברה זו כולם הטובים ביותר בתחומם. ישנם אנשי מקצוע מובילים בתחום שלי של פסיכולוגיה, כמו גם בחינוך ובעסקים, שדיווחו באופן חיובי ביותר על הקורסים של לדנמרק אדיוקיישן, ובהרבה מקרים אפילו נתנו אישור אישי.

מה בקשר לאורך הזמן של התוכניות?

ישנם אנשים שאומרים שהקורסים מדי ארוכים (כלומר: הפורום של לנדמרק נמשך 3 ימים משעה 9:00 בבוקר עד 10:00 בערב). התוכניות ארוכות, בדומה לתוכנית קיץ ברמה גבוהה במכללה שמרוכזת כדי לקצר את לוח הזמנים. משך הקורס חיוני כדי להשיג את המטרות של הקורס במסגרת של 3 ימים.

%d בלוגרים אהבו את זה: