למה אנשים עושים את זה?

איזה סוגי אנשים עושים את הפורום של לנדמרק

ולמה הם עושים אותו?

כל מיני אנשים עושים את התוכניות בלנדמרק אדיוקיישן.

הפורום של לנדמרק בפרט מושך אנשים שמעוניינים לקחת דברים לרמה הבאה, או להיות יותר אפקטיביים בתחום מסוים, או לפעול יותר בקלות וחופש, או שפשוט מחשיבים את החיים כהרפתקה. תחומי העניין שלהם, הגילאים, ורקע גיאוגרפי וכלכלי מגוונים במידה רבה.

חלקם סקרנים. הם אוהבים מה שהם רואים ושומעים מהחברים שלהם והם רוצים לגלות על זה עבור עצמם.

אחרים מעוניינים לתת לעצמם איזה שהוא יתרון או חידוד בהתמודדות יעילה עם, או אפילו לאמץ שינוי.

אף על פי שהתוכניות מעוצבות עבור אנשים בריאים ומצליחים, הרבה פסיכולוגים ממליצים על התוכניות – לא במובן של תרפיה, אבל כהזדמנות לראות מעבר למישור של החיים הנוכחיים.

 

מה אומרים אנשים אחרים?

מחקרים בלתי תלויים רבים בוצעו על לנדמרק אדיוקיישן על ידי ארגונים הכוללים את:טלנט פאונדיישן (Talent Foundation), הריס אינטראקטיב (Harris Interactive), ודניאל ינקלוביץ (Daniel Yankelovich), אחד האנליסטים במובילים במדעי החברה.

במחקר בלתי תלוי בוגרי לנדמרק מדווחים על תוצאות חיוביות עיקריות בתחומים הבאים:

  • איכות מערכות היחסים שלהם.
  • הביטחון שבו הם מנהלים את החיים שלהם.
  • רמת הפרודוקטיביות האישית שלהם.
  • חווית ההבדל שהם יוצרים.
  • המידה שבה הם נהנים מחייהם.

המשתתפים מדווחים בצורה מוחצת שההשתתפות שלהם בפורום של לנדמרק הניב לא רק תובנות או שיפורים, אבל מספק תוצאות ממושכות שמתרחבים ומתגלים במשך הזמן.

ישנם אנשים שאומרים שהחברים והמשפחה שלהם מבקשים מהם בלי הרף לעשות את הקורס והם משערים שלנדמרק אדיוקיישן מעודדת את המשתתפים בתכניות שלה ללחוץ על אחרים להשתתף. מתוך ההתבוננות הישירה שלי על החברה ומתוך שיחות עם משתתפים, הייתי אומרת שאף על פי שלנדמרק אדיוקיישן מעודדת משתתפים לשתף את הרווח שהם קיבלו עם אנשים בחיים שלהם, הם מבינים שהתכנית לא מתאימה לכולם.

למעשה, הם מחויבים לכך שלא ילחצו על אף אחד לעשות כל דבר – בין אם באירועי האורחים שלהם ובין אם בשיחות שיש לאנשים אם אחרים. בעוד שהמחויבות של מספר קטן של אנשים לשתף את החינוך יכול להראות נלהב יתר על המידה, ממה שאני רואה, השיתוף שמתקיים אינו שונה מאשר כשמישהו משתף בהתלהבות את הדעה שלהם או סרט או קונצרט שנתן להם השראה או מרגש אותם. כאשר אתה פוגש משהוא נהדר בעולם הזה – במיוחד משהו שהשפיע עמוקות על החיים שלך – אתה באופן טבעי רוצה לשתף את זה עם אחרים.

%d בלוגרים אהבו את זה: