איך זה עובד?

 איך עובד הפורום של לנדמרק?

בניגוד לשיטות חינוך רגילות, באמצעות המתודולוגיה החינוכית של לנדמרק מיישמים את מה שנלמד בצורה טבעית. השיטה של לנדמרק היא יותר אימון מאשר הוראה ויותר דו-שיח שאינו כמו תרפיה או כל שיטה פסיכיאטרית.

בתכניות של לנדמרק, לומדים על ידי תגליות אישיות ישירות. זה כולל גישות מעניינות רבות, כולל נתונים עוצמתיים, התבוננות ישירה, סיפור סיפורים מעולה, שיתופים של משתתפים, ואימון שניתן על ידי מנחים יוצאים מהכלל. הבט אחד של הקורס מאפשר למשתתפים לבחון תחומים שהם מעוניינים לקדם בצורה אפקטיבית – אלו יכולים להיות תחומים בהם הם כבר מאוד מצליחים או תחומים בחיים בהם הם חשים תקועים או מוגבלים בצורה כל שהיא.

  • המשתתפים עוסקים בחקירה כדי לראות איזה הקשר (או מסגרת) נמצאת במקום. ההקשר בתוכו הם פועלים, שלפני אותו רקע בדרך כלל לא היה מזוהה,הוא זה שבחלקו מה שמשאיר את המגבלות/המחסומים במקום. הטכנולוגיה של לנדמרק מאפשרת לאנשים ליצור פריצות דרך על ידי:
  • חשיפה ובדיקת השטחים המתים או הקשרים המעכבים אותם, ו-
  • כאשר מגלים איפה ההקשר הנוכחי נוצר, מתייחסים אל זה כמו מה שזה באמת.

על ידי זיהוי והצהרת המגבלות מהעבר, נקודת המבט על החיים, המחשבות, הרגשות והמעשים משתנים בצורה מיידית ועוצמתית. אנשים נשארים עם תחושה חדשה של חופש ובהירות. לזה לנדמרק אדיוקיישן קוראים טרנספורמציה.

 

מה אומרים אנשים אחרים?

בעוד שמספר אנשים מטילים ספק או אפילו סטירים לגבי התוצאות הדרמתיות שאנשים מדווחים מעצם השתתפותם בקורס, הרוב הגדול של אנשים שלמעשה עשו את הקורס מדווחים על חופש חדש שמאפשר להם לקחת את החיים שלהם – כולל תחומים כגון קריירה ויחסים – לרמה חדשה. עבור המבקרים של הקורס, או אנשים שיצרו דעה מבלי להשתתף בקורס, אני מזמינה אתכם לחוות אותו בעצמכם

%d בלוגרים אהבו את זה: